Wolna Strefa

25.08.2017 - 31.08.2017

Opublikowano: 06.09.2017

Zakończenie wakacji

W ostatnim tygodniu wakacji odbyły się kolejne zajęcia muzyczne w ramach projektu "Z muzyką" za pan brat" realizowanego ze środków FIO za pośrednictwem Stowarzyszenia Integracja i Rozwój z siedzibą w Kielcach. Uczestnicy zajęć poszerzali umiejętności w zakresie gry na gitarze a także wzięli udział w warsztatach umuzykalniających.

Nasi klubowicze testowali nową grę "Kot Stefan". Polecamy gorąco wszystkim pasjonatom gier planszowych. Świetna zabawa i ubaw po pachy gwarantowane.

Dwudziestego dziewiątego sierpnia odbyły się kolejne warsztaty z psychologiem. Pani Ewelina zaproponowała ciekawe ćwiczenia mające na celu kształtowanie myślenia logicznego, abstrakcyjnego i analityczno-syntetycznego a także ćwiczące pamięć i spostrzegawczość. Na zakończenie zajęć dla rozluźnienia pani psycholog rozegrała z klubowiczami emocjonujący pojedynek w piłkarzyki.

W czwartek, trzydziestego sierpnia odbyła się próba do występu w czasie niedzielnego Festynu Rodzinnego w Zagnańsku. Dziewczynki w nieco okrojonym składzie z uwagi na wyjazdy wakacyjne zaprezentowały się w układzie choreograficznym do piosenki "Decpasito".

W czasie zajęć plastycznych postanowiliśmy zająć się realizacją kolejnego wyzwania, a mianowicie: "Latawce na lato". Najpierw długo zastanawialiśmy się jak zacząć... Następnie, po ustaleniu pewnej koncepcji działania, zabraliśmy się do pracy z ogromnym zaangażowaniem. Podczas poszczególnych etapów powstawały kolejno: stelaże, główne korpusy naszych latawców oraz elementy dekoracyjne. Każdy model jest inny, wykonany według indywidualnych i oryginalnych pomysłów.

 

 

Zajęcia muzyczne

 

Kot Stefan

 

Warsztaty z psychologiem

 

Piłkarzyki

 

Tańce, tańce

 

Robimy latawce