Wolna Strefa

01.09.2017 - 08.09.2017

Opublikowano: 09.09.2017

W ubiegłym tygodniu, w naszym klubie odbyły się warsztaty z psychologiem. zarówno pani Ewelina, jak i pani Aleksandra przygotowują za każdym razem bardzo ciekawe ćwiczenia, które budzą zainteresowanie wśród naszych klubowiczów, kształtują myślenie logiczne, kreatywność a także sa doskonałym treningiem pamięci.

Po wakacjach wracamy do spotkań poszczególnych sekcji zainteresowań. W ramach sekcji "rusz głową" odkrywamy nowe możliwości zakupionych w ostatnim czasie gier, a mianowicie: Gorący Ziemniak, 5 Sekund, Fiki Miki, Czacha Dymi...

Czwartego września odbyło się kolejne spotkanie w ramach projektu "Z muzyką za pan brat".

Na sekcji sportowej w związku z tym, iż pogoda raczej nie zachęca do spędzania czasu na zewnątrz, rozgrywaliśmy pojedynki w tenisa stołowego i piłkarzyki.

Na zajęciach plastycznych zajęliśmy się realizacją kolejnego projektu. Tym razem mamy zamiar stworzyć wyspę minionków :)

Trzeciego września wybraliśmy się do Zagnańska na Festyn Rodzinny. Najpierw nasi podopieczni uczestniczyli we mszy świętej. Następnie udaliśmy się na festyn. Grupa taneczna zaprezentowała układ do piosenki "Decpasito". Pani Ania i pani Wiola prowadziły stoisko tematyczne z kolorowymi warkoczykami.

 

 

Warsztaty z psychologiem

 

Sekcja "rusz głową"

 

Zajęcia muzyczne

 

Sekcja sportowa

 

Sekcja plastyczna

 

Msza święta i Festyn Rodzinny w Zagnańsku