Wolna Strefa

20.11.2017 - 14.11.2017

Opublikowano: 27.11.2017

Na sekcji plastycznej rozpoczęliśmy przygotowania do tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia. Zrosiliśmy choinki z makarony oraz małych bombek, stroiki na świąteczny stół a także dekoracyjne zawieszki i drzewka.

Sporo czasu w ubiegłym tygodniu poświęciliśmy na wspólne odrabianie lekcji i zadań projektowych. Nasi klubowicze chętnie skorzystali z pomocy wychowawców, ale sami również wykazali się zaangażowaniem i pracowitością.

W poniedziałek, dwudziestego listopada, odbyły się kolejne zajęcia z języka angielskiego. Tym razem powtarzaliśmy i utrwalaliśmy wiedzę na temat liczebników.

We wtorek, dwudziestego pierwszego listopada, odbyły się warsztaty teatralne z panią Dorotą Anyż. Rozpoczęliśmy przygotowania do tegorocznych Jasełek. Przeanalizowaliśmy scenariusz, rozdzieliliśmy poszczególne role a następnie zrobiliśmy pierwszą próbę.

W środę, dwudziestego drugiego listopada, odbyły się w naszym klubie warsztaty gospodarstwa domowego. Tym razem przygotowaliśmy pyszną pizzę.

Na warsztatach krawiecko-tkackich z kolei pani Nina pokazała nam w jaki sposób zaprojektować i uszyć proste ubranka dla lalek i maskotek. Zaczęliśmy także robić mikołaje z polaru.

Nie obyło się także bez rozgrywek w cymbergaja.

 

 

Zajęcia plastyczne

 

Wspólne odrabianie lekcji

 

Zajęcia z języka angielskiego

 

Warsztaty teatralne

 

Warsztaty gospodarstwa domowego

 

Zajęcia krawieckie

 

 

Rozgrywki w cymbergaja