Wolna Strefa

27.11.2017 - 30.11.2017

Opublikowano: 06.12.2017

W ubiegłym tygodniu rozgrywaliśmy emocjonujące pojedynki w cymbergaja.

Rozpoczęliśmy intensywne przygotowania do tegorocznych Jasełek. Przygotowaliśmy scenariusz, podzieliliśmy role. Teraz pracujemy nad interpretacja aktorską. Przed nami sporo pracy, ale mamy nadzieję, że uda nam się osiągnąć cel.

Na zajęciach plastycznych robiliśmy dekoracje świąteczne.

W ramach sekcji "rusz głową" mnasi klubowicze próbowali swoich sił w takich grach jak: Pszczółki, Gorący ziemniak, 5 sekund.

Na zajęciach gitarowych kontynuowaliśmy naukę kolęd.

W zeszłym tygodniu zima zawitała do nas zima ze zdwojoną siłą. Najmłodsi z radością zabrali się do tworzenia bałwana.

Rozpoczęliśmy realizację ścieżki "Majsterkowicze 2.0." w ramach programu Superkoderzy. Najpierw przypomnieliśmy sobie wiadomości z zakresu kodowania w programie Scratch. Następnie zabraliśmy się do montażu robota LOFI.

Na zajęciach kulinarnych z pomocą pani Edytki przygotowaliśmy pyszne ziemniaki opiekane z nuggetsami i surówką.

Dwudziestego czwartego listopada, wybraliśmy się do Kielc na 15-lecie Stowarzyszenia „Nadzieja Rodzinie”. Jubileusz rozpoczął się Mszą Świętą celebrowaną w Bazylice Katedralnej a następnie w Kieleckim Centrum Kultury miała miejsce część artystyczna, w czasie której zaprezentowano musical „Życie nie tylko po to jest, by brać” w wykonaniu młodzieży skupionej w klubach „Wolna Strefa” i „Młoda Strefa”. Pamiątkowymi statuetkami uhonorowano również osoby, które aktywnie działają na rzecz Stowarzyszenia „Nadzieja Rodzinie”.

 

Rozgrywki w cymbergaja

 

Zajęcia teatralne

 

 

Zajęcia plastyczne

 

Sekcja "rusz głową"

 

Zajęcia muzyczne4

 

Lepimy bałwanka

 

Superkoderzy

 

Zajęcia kulinarne

 

15-lecie Stowarzyszenia Nadzieja Rodzinie