Wolna Strefa

01.03.2018 - 09.03.2018

Opublikowano: 08.03.2018

Na zajęciach muzycznych pan Sławek sprawdził nasze umiejętności po przerwie feryjnej. Okazało się, że nie jest najgorzej, jeżeli chodzi o pamięć klubowiczów, ale natychmiast zabraliśmy się do pracy. Aktualnie ćwiczymy uniwersalne "Sto lat".


Na zajęciach teatralnych pod czujnym okiem pani Doroty opracowywaliśmy scenariusz przedstawienia "Czas na wiosnę". Jesica, Natalia i Piotrek wcielali się w poszczególne role dopasowane do ich osobowości i indywidualnych cech charakteru.


Pracownia i klub to idealne miejsce na odrabianie lekcji i realizację projektów szkolnych. Tym razem ekipa bardzo kreatywnych dziewcząt pracowała nad gazetką szkolną o tematyce wiosennej.


W naszej Pracowni trwają intensywne przygotowania do tegorocznych Świąt Wielkanocnych. Na zajęciach plastycznych oraz krawieckich robimy stroiki i dekoracje, które zaprezentujemy podczas kiermaszu.


W ubiegłym tygodniu podczas warsztatów gospodarstwa domowego wraz z panią Edytka przygotowaliśmy pyszne placki ziemniaczane z sosem mięsno-warzywnym. Polecamy to danie szczególnie na mroźne, zimowe wieczory.

 

 

Warsztaty gospodarstwa domowego

 

Nasze prace świateczne

 

 

Zajęcia muzyczne

 

Realizacja projektów szkolnych

 

Warsztaty teatralne