Wolna Strefa

03.04.2018 - 06.04.2018

Opublikowano: 12.04.2018

W tym tygodniu na zajęciach modelarskich wraz z panią Wiola i panią Dominiką składaliśmy modele. Zajęliśmy się tworzeniem z drobnych elementów domku, walca i statku. Jak się okazało, potrzebna była jednak pomoc i wsparcie innych dorosłych. Na szczęście wspólnymi silami zrealizowaliśmy zadanie.

Na zajęciach plastycznych robiliśmy motyle z filcu a także zajmowaliśmy się realizacją wyzwania z portalu pracownieorange.pl pod tytułem "Na tropie pisanek". Choć święta już za nami, przygotowywanie pisanek z wykorzystaniem maszyny do szycia a także ich poszukiwanie w klubie, sprawiło nam wiele radości. Pani Ania i pani Wiola schowały jajka w wyjątkowo trudnych do lokalizacji miejscach. daliśmy jednak radę a bezkonkurencyjny okazał się Piotrek, który znalazł aż 5 skarbów. Wszyscy uczestnicy wyzwania otrzymali drobne upominki.

Na zajęciach z matematyki pod kierunkiem pani Jadwigi Kwiatkowskiej doskonaliliśmy swoje umiejętności, rozwiązując zadania dostosowane do indywidualnych predyspozycji poszczególnych klubowiczów.

W czasie sekcji "rusz głową" testowaliśmy nowe gry zakupione przez wychowawców do naszego klubu. Najwięcej frajdy sprawia nam jak dotąd "Pełny kurnik". Polecamy serdecznie :)

Pani Beatka na zajęciach zumba fitness ponownie wycisnęła z nas siódme poty. Przy rytmach muzyki latynoamerykańskiej świetnie się bawimy.

Na warsztatach gospodarstwa domowego pani Edytka zadbała o nasze kupki smakowe, przygotowując wraz z dziećmi pyszne kluseczki śląskie z sosem i sałatką.

Na sekcji sportowej przypomnieliśmy sobie dawne zabawy z guma do skakania a także rzucaliśmy lotkami do celu. Bezkonkurencyjna okazała się Asia, która w każdym niemalże podejściu trafiała 100 punktów.

 

Zajęcia modelarskie

 

Realizacja wyzwania "Na tropie pisanek"

 

Zajęcia z matematyki

 

Sekcja "rusz głową"

 

Zumba fitness

 

Warsztaty gospodarstwa domowego

 

Sekcja sportowa