Wolna Strefa

09.04.2018 - 13.04.2018

Opublikowano: 14.04.2018

W ubiegłym tygodniu podczas zajęć z matematyki doskonaliliśmy swoje umiejętności, rozwiązując zadania dostosowane do indywidualnych możliwości i potrzeb naszych podopiecznych.

Na sekcji "rusz głową" kolejne zmagania w grze "Pełny kurnik" a także próba ułożenia puzzli zawierających 1500 elementów, przedstawiających rzymskie Koloseum w płomieniach zachodzącego słońca. Póki co walczymy. W ramach sekcji zajmowaliśmy się także realizacją kolejnego wyzwania z portalu pracownieorange.pl. Tym razem naszym zadaniem było stworzenie animacji poklatkowej. Było to dla nas szczególne zadanie, ponieważ w tworzeniu animacji poklatkowych nie mamy zbyt bogatego doświadczenia. Cieszymy się jednak niezmiernie z efektów naszej pracy. Bezcenne bowiem były chwile spędzone razem na wszystkich etapach realizacji przedsięwzięcia. burza mózgów przy wyborze tematu i boczki policzki spuchnięte od śmiechu podczas wykonywania zdjęć z wykorzystaniem chusty animacyjnej. Ale co tu dużo pisać, zobaczcie sami :)

https://vimeo.com/264413340

Na zajęciach zumba fitness taniec łączy pokolenia. W tym tygodniu w zajęciach uczestniczyli przedstawiciele różnych grup wiekowym, bawiąc się przy tym wybornie.

Skutecznie przywołaliśmy w tym roku wiosnę z aurą na miarę lata. Zrobiło się przyjemnie cierpło, dlatego sporo czasu spędzamy na świeżym powietrzu.

W piątek gościliśmy w naszym klubie koleżanki i kolegów ze świetlicy Wiejskiej w Śladkowie Małym. Grupa uczestniczyła w zajęciach z robotyki, które poprowadził Szymon Bielecki.

Na warsztatach plastycznych wraz z panią Anią zrobiliśmy bajkowe motyle z filcu.

 

Zajęcia z matematyki

 

Sekcja "rusz głową"

 

Zumba

 

Zabawy na świeżym powietrzu

 

Zajęcia plastyczne

 

Warsztaty z robotami LOFI