Wolna Strefa

01.05.2018 - 13.05.2018

Opublikowano: 14.05.2018

Początek nowego miesiąca przyniósł ze sobą szeroką ofertę zajęć w naszej placówce, w której każdy mógł znaleźć aktywność dla siebie. Maraton różności rozpoczęliśmy od warsztatów z robotyki. Bogatsi w doświadczenie i wiedzę, które zdobyliśmy podczas realizacji programu Superkoderzy w  pracowni Orange, z ochotą zabraliśmy się do zgłębiania tajemnic robotów LOFI.

Podczas zajęć z języka angielskiego pod kierunkiem pani Małgosi Ślusarczyk doskonaliliśmy nasze umiejętności posługiwania się językiem obcym.

Na zajęciach matematycznych pani Jadwiga Kwiatkowska pracowała z grupą, posługując się metoda zadaniową. Polecenia dobierane były do indywidualnych predyspozycji i możliwości poszczególnych uczestników.

Najmłodsi klubowicze z kolei najczęściej  wybierali gry edukacyjne a także klocki LEGO. Wśród gier dominowały "Warcaby", "Pełny kurnik" oraz "Gorący ziemniak".

Podczas zajęć muzycznych pod czujnym okiem pana Sławka Grabki doskonaliliśmy grę poznanych dotychczas utworów muzycznych.

Na zajęciach gospodarstwa domowego pani Edytka zaproponowała wspólne przygotowanie oponek z serem białym. W pracę zaangażowali nawet najmłodsi podopieczni.

Zajęcia zumba kids upłynęły pod znakiem nauki nowego układu choreograficznego.

Trzynastego maja reprezentacja naszego klubu pod opieką pani Ani wzięła udział w obchodach Święta Polskiej Niezapominajki w Chmielniku. Nasi klubowicze uczestniczyli w Biegu rodzinnym na trzy kilometry. Za sportowy wysiłek i zaangażowanie otrzymali upominki. Po biegu podziwialiśmy występy poszczególnych artystów na scenie w pięknej scenerii terenu Nadleśnictwa Chmielnik.

 

Warsztaty z robotami LOFI

 

 

Język angielski8

 

 

Matematyka

 

 

Gry i zabawy

 

 

Zajęcia gitarowe

 

 

Warsztaty gospodarstwa domowego

 

 

Zumba kids

 

Niezapominajka