Wolna Strefa

25.06.2018 - 30.06.2018

Opublikowano: 02.07.2018

Dwudziestego siódmego czerwca wybraliśmy się do Kielc na Inaugurację XI sezonu Ligi Wolnych Stref. Na boisku międzyszkolnym przy ulicy Prostej 57 w Kielcach zebrało się 26 drużyn z 20 klubów "Wolna Strefa". Nasza reprezentacja mieściła się w kategorii wiekowej 14 - 16 lat. Do konfrontacji na boisku wylosowaliśmy mocną drużynę z WS Szyszczyce. Spotkanie przegraliśmy, ale dzięki dobremu wynikowi zakwalifikowaliśmy się do dalszych rozgrywek i ostatecznie uplasowaliśmy się  na drugim miejscu. Gratulujemy kolegom i koleżankom z pozostałych klubów. Rozgrywkom piłkarskim towarzyszyły atrakcje stricte piknikowe takie jak: konkurencje lekkoatletyczne, konkursy, zabawy, grill.

Poprzedni tydzień również upłynął nam pod znakiem przygotowań do lipowego Festynu Rodzinnego. Przygotowujemy program artystyczny a także elementy6 dekoracji.

Na zajęciach muzycznych szlifowaliśmy repertuar na festyn.

W klubie rzecz jasna nie zabrakło czasu na gry i zabawy, w tym także edukacyjne - pomimo wakacyjnego rozleniwienia :)

Dwudziestego dziewiątego czerwca wybraliśmy się do Sędziejowic na piknik sportowo-rekreacyjny połączony z otwarciem wyremontowanego budynku, w którym mieści się klub WS. Skorzystaliśmy z licznych atrakcji przygotowanych przez organizatorów i miło spędziliśmy czas.

W sobotę, trzydziestego czerwca, pojechaliśmy z kolei do Kielc na festyn z okazji rozpoczynającego się lata. Klubowicze z wszystkich placówek WS prezentowali swoje umiejętności taneczne, muzyczne i teatralne. Pod sceną można było skorzystać z licznych atrakcji.

 

LWS 2018

 

 

Gry i zabawy

 

 

Próby

 

 

Festyn sportowo-rekreacyjny w Sędziejowicach

 

 

Festyn w Kielcach