Wolna Strefa

09.07.2018 - 27.07.2018

Opublikowano: 30.07.2018

lipiec mijał nam pod znakiem przygotowań do tegorocznego Festynu Rodzinnego. Postanowiliśmy zadbać o estetykę placu otaczającego budynek Świetlicy Wiejskiej, w którym mieści się nasz klub. Pomalowaliśmy stare opony i zrobiliśmy z nich donice na kwiaty. Oplewiliśmy tuje, rozłożyliśmy włókninę na  podłoże, wysypaliśmy biały kamień dekoracyjny.

Wielokrotnie organizowaliśmy próby występów tanecznych, muzycznych i teatralnych składających się na program artystyczny. Pomimo wakacyjnego roztargnienia, dzieci i młodzież dokładali wszelkich starań, by jak najlepiej się zaprezentować.

Długo pracowaliśmy nad dekoracją i przygotowaniem strojów do poszczególnych występów.

W tak zwanym międzyczasie korzystaliśmy z pozostałych form aktywności znajdujących się w ofercie naszego klubu a były to: zajęcia z języka angielskiego i matematyki, warsztaty plastyczne, gry i zabawy integracyjne.

W poniedziałek, szesnastego lipca, w raz z koleżankami i kolegami z pozostałych klubów chmielnickich wybraliśmy się do największego Parku rozrywki w Polsce, czyli do Energylandii. Zwiedziliśmy wszystkie strefy a także Water Park. Skorzystaliśmy z wszystkich niemalże urządzeń i atrakcji.

 


Dbamy o estetykę placu wokół klubu

 

Próby...

 

 

Wakacyjne aktywności...

 

 

Przygotowujemy dekorację na festyn...

 

Wyjazd do Zatoru