Wolna Strefa

Ostatni tydzień wakacji 2018

Opublikowano: 03.09.2018

Ostatni tydzień tegorocznych wakacji był bardzo intensywny. Każdego dnia działo się coś innego. Chcieliśmy wykorzystać ten czas jak najlepiej i wzbogacić bagaż wakacyjnych doświadczeń o jeszcze kilka wspaniałych wspomnień.

W klubie było nadzwyczaj gwarno i tłoczno. Z przykrością i łezką w oku żegnamy grupę klubowiczów "wakacyjnych", którzy przyjechali wypoczywać do Przededworza. Miło spędzaliśmy czas podczas zabaw integracyjnych a i gry planszowe były świetną okazją do dostarczania naszym organizmom ogromu endorfin.

Ogromną popularnością, szczególnie wśród dziewczynek, cieszyło się karaoke. Niektóre hity w wykonaniu naszych podopiecznych nabrały zupełnie nowego znaczenia. Przy okazji przypomnieliśmy sobie znane i lubiane przyśpiewki weselne :)

We wtorek, dwudziestego ósmego sierpnia wybraliśmy się na basen do Morawicy. Skorzystaliśmy ze wszystkich atrakcji, z których największym powodzeniem cieszyła się oczywiście zjeżdżalnia. Po zabawie w wodzie poszliśmy do restauracji w celu uzupełnienia utraconych kalorii.

W środę, dwudziestego dziewiątego sierpnia w Mniowie zorganizowane zostały rozgrywki drugiego modułu Ligi Wolnych Stref 2018. Niestety nasza drużyna nie zdołała uplasować się w pierwszej trójce, ale i tak cieszymy się, że wzięliśmy udział w tym wydarzeniu, które ma na celu przede wszystkim integrację społeczności klubowej.

W czwartek wraz z koleżankami i kolegami z pozostałych klubów chmielnickich pojechaliśmy do Bilczy, do Klubu Exodus na ściankę wspinaczkowa i kręgle oraz do kina Helios w Galerii Echo na projekcje filmu "Patryk".

Wakacje zakończyliśmy udziałem w festynie parafialnym w Zagnańsku. Nasze klubowiczki zaprezentowały swoje umiejętności: Roksanka przywitała gości okolicznościowym wierszykiem a dziewczęta wykonały taniec żywiołów.

 

 

Gry i zabawy

 

Karaoke

 

 

Wyjazd na basen

 

II moduł LWS 2018

 

Wyjazd do kina i na ściankę wspinaczkową

 

 

Festyn parafialny w Zagnańsku