Wolna Strefa

Koniec września, początek października

Opublikowano: 16.10.2018

W środę, dwudziestego szóstego września wybraliśmy się do Kielc na kolejną projekcję filmu w ramach projektu "Niepodległa łączy pokolenia", czyli "Patriotyczne środy z kinem Moskwa". Tym razem obejrzeliśmy film "Miasto 44", który dogłębnie nas poruszył. Mieliśmy także niepowtarzalną okazję i przyjemność porozmawiania z Wojewodą Świętokrzyskim - Agatą Wojtyszek, której podziękowaliśmy za umożliwienie młodzieży udziału w projekcie.

Trzeciego października z kolei wybraliśmy się na film "Kamienie na szaniec".

Na zajęciach kulinarnych wraz z panią Anią przygotowaliśmy pyszną pizzę.

Niegasnącą popularnością cieszyły się klocki LEGO CLASSIC, z których powstawały rewelacyjne pojazdy a także oryginalne budowle.

Podczas zajęć tanecznych grupa młodsza wykonywała nie tylko radosne podrygi w rytm muzyki, ale również ćwiczenia ruchowe o charakterze ogólnorozwojowym. Starsi natomiast intensywnie pracowali nad synchronizacją kroków nowego układu choreograficznego.

Na zajęciach z matematyki, pani Jadwiga pracowała z poszczególnymi klubowiczami, proponując zadania i problemy dostosowane do indywidualnych możliwości i potrzeb .

Dwudziestego ósmego września nasi klubowicze pełniki funkcję wolontariuszy w ramach zbiórki żywności pod hasłem "Paczka dla seniora" organizowane4j przez Kielecki Bank Żywności.

 

"Miasto 44"

 

"Kamienie na szaniec'

 

Pizza

 

LEGO wariacje

 

Zajęcia taneczne

 

Matematyka

 

Zbiórka żywności