Wolna Strefa

Witamy Nowy 2019 Rok

Opublikowano: 05.01.2019

Rozstrzygnęliśmy konkurs na "Debeściaka roku 2018". Dzieci i młodzież przez dwanaście miesięcy zbierają punkty, które na koniec roku są podliczane. Punty można uzyskać między innymi za: udział w zajęciach, pomoc kolegom i koleżankom, sumienne wykonywanie powierzonych zadań, występy i reprezentowanie klubu a także wartościową i godna naśladowania postawę. W tym roku wyróżniliśmy cztery osoby z największa ilością punktów. Zwycięzcy otrzymali wspaniałe nagrody. Gratulujemy i zachęcamy do dalszej pracy.

Z początkiem roku podjęliśmy się realizacji kolejnego wyzwania z portalu pracownieorange.pl. Tym razem nasze zadanie polegało na stworzeniu fotobudki wraz z akcesoriami. Nasza fotobudka powstała na jednej ze ścian w Pracowni Orange. Najpierw zrobiliśmy napis, dzięki któremu miejsce, gdzie będzie można zrobić sobie zabawną fotkę, będzie rozpoznawalne na tle pozostałych obszarów aktywności. Potem, na zajęciach plastycznych, pod kierunkiem pani Wioli, wykonaliśmy kilka atrybutów do zdjęć. Są to: kapelusz, gwiazda, okulary, usta, kokardka, wąsy, napisy, korona, smoczek. Następnie przyszła pora na wybór stylu tła. Postawiliśmy na kolorowe babeczki. Przewidzieliśmy bowiem, że nasze zdjęcia będą słodkie :) Realizacja wyzwania przyniosła nam mnóstwo frajdy.

W piątek gościliśmy w naszym klubie i pracowni pana Sławka Grabkę, który jest nie tylko fantastycznym nauczycielem, ale także pasjonatem gier planszowych. Wraz z panem Sławkiem graliśmy w „Mafię” i „Przebiegłe wielbłądy”. Sami, dzień wcześniej, dość długo graliśmy w „Dubble”, bawiąc się przy tym wybornie.

 

 

Debeściaki roku 2018

 

Fotobudka

 

Gry planszowe

 

Piłkarzyki