Wolna Strefa

Sierpniowe odwiedziny zaprzyjaźnionych Pracowni Orange z Ćmińska oraz Kotórza Wielkiego

Opublikowano: 05.09.2019

W sierpniu w ramach programu Pomarańczowy Szlak odwiedziły nas dwie Pracownie Orange z Kotórza Wielkiego i Ćmińska. Wizyta ich była zaplanowana już wiosną.

Pierwszą pracownią która nas odwiedziła była Pracownia Orange z Ćmińska. Bardzo liczne grono gości, przywitaliśmy z otwartymi ramionami, zapraszając do poznania naszego Wolno Strefowego Klubu. Na początek oprowadziliśmy naszych gości, pokazując im każdy zakamarek, przez sale komputerową, po siłownię, w międzyczasie opowiadając o historii i zasadach funkcjonowania klubu. Następnie po zakończeniu zwiedzania i chwili wytchnienia zaprosiliśmy gości z Ćmińska na krótki  wykład o tematyce gromadzenia danych w sieci oraz tworzenia silnych haseł. Po  atrakcjach rozrywkowych oraz edukacyjnych, zgromadziliśmy się do wspólnego poczęstunku. Na zakończenie wizyty każdy mógł się sprawdzić w tańcu integracyjnym, "Taniec pingwina".

 

 

Tydzień po pożegnaniu Pracowni Orange z Ćmińska, przybyła do nas kolejna pracownia, tym z razem z odległego Kotórza Wielkiego. Pierwszym punktem planu był poczęstunek i chwila na odpoczynek. W międzyczasie opowiadając o naszym klubie. Kolejno oprowadziliśmy Kotórzan po klubie i zaprosiliśmy do prezentacji na temat bezpieczeństwa w internecie.Nie zabrakło również sportowych wyzwań na naszej siłowni,każdy mógł się sprawdzić pod opieką wychowawców.  Na zakończenie  dziewczynom oraz chłopcom robiliśmy  kolorowe warkoczyki.

 

Bardzo dziękujemy za wizytę w naszym klubie oraz zapraszamy ponownie!!  :)